Kazanan İşçi Oldu

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda Mücadelemiz Başarıya Ulaştı
 Tarih: 04-06-2021 20:38:29
Kazanan İşçi Oldu

Kazanan İlkeli Sendikacılık Oldu

Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert Ash Bakanlığı Çalışanlarına Teşekkür Etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalışan işçiler adına Toplu İş Sözleşmesi yapma çoğunluğu yine Öz Sağlık İş Sendikası’nın oldu.

 

Konuya ilişkin olarak hem teşkilata hem de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çalışanlarına yönelik bir teşekkür mesajı yayınlayan Öz Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, “Kazanan ilkeli sendikacılık oldu, kazanan işçi oldu” dedi.

 

Devlet Sert yayınladığı mesajda şunları söyledi: “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bunca karalama, yalan, iftira, dedikodu, algı, hakaret, dürüstlükten çıkmış hazmedemeyen, çekememezlik ve başarıyı engelleyen ne kadar argümanlar varsa sahaya sürenlere karşı verdiğimiz mücadele ve sabra karşı tüm işçi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü değişmez kuraldır, doğruların karşısında yanlışlar, iyiliğin karşısında ise kötülük barınamaz.

Mücadele zemininde bilgi kirliliğine yer yoktur. Azimle, kararlılıkla, doğru bilgiyle ve istikametle yolumuza devam ediyoruz. Hak ve haklının yeri olarak duruşumuza, mücadelemize sahip çıktık ve çıkacağız.”

 

“Her şey dünden daha iyi olacak. Sorunlarımızın üstesinden gelecek tüm adımları attık, atmaya devam ediyoruz. Adım adım hedeflerimize gitmek için nerde bir haksızlık, yanlışlık varsa karşısında olduğumuzu bilmenizi isterim. Sağlıkta olduğu gibi aile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda yetkili sendika olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz.”

 

Gelin bu büyük ailede mücadelemizi sürdürelim.

 

Elbette ki sendikal rekabetler olacak, her sendika üyesine yönelik faaliyet yapacaktır. Birlikten güç doğar anlayışıyla sizlerin sorunlarına beraber çözüm üretelim. Çünkü biz birlikte varız, birlikte güçlüyüz. Kırgınlıklara, dargınlıklara zemin oluşturmadan kucaklama zamanı gelmiştir. Asla birbirinizi üzmeyin birbirinize küsmeyin. Asla birbirinize karşı yalan söylemeyin, samimi olun. Sonuçta işyerlerinde birbirinize muhtaçsınız.

 

“Dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım” diyerek bütün çalışanlarımızı bu dileklerimin çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Bu süreçte işyerlerinizde farklı sendikalara üye olmuş kardeşlerimize tekrardan kucak açıyoruz.

 

Ne mutlu mücadelemizde yol alanlara…

 

Ne mutlu mücadelemizde yol yürümek isteyenlere…

 

Bu süreçte başarıya ulaşmamızda gayret gösteren Genel Merkez Yöneticisi arkadaşlarıma, personelimize, uzman ve danışmanlarımıza, şube ve  il başkanlarımıza, temsilcilerimize ve bizimle mücadele eden bu yükü sırtlanan üye kardeşlerimize çok ama çok teşekkür ediyorum.

 

Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yaşasın birlikte mücadelemiz!

 

Yaşasın haklı davamız!

 

Yaşasın kardeşliğimiz!"

  Editör: Vandahaber   Kaynak: İHA
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI