Politika

son dakika gelişmeleri anlık haberdar olmak için bizi takip edin.

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı. Piyasa Fed'in politika faizini sabit bırakmasını bekliyor. Politikalarda bir değişiklik olmayacağı varsayımıyla altın fiyatları yükselişe geçti. Gram altın haftaya yüzde 0,22 yükselişle başladı
18.09.2023
Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre birçok kritik kuruma önemli atamalar gerçekleşti
11.08.2023
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 6'lı masanın altında yer alan ve Kılıçdaroğlu'nu destekleyen HDP, alınan hezimet sonrası 31 Mart'ta yapılması planlanan yerel seçimler için de stratejisini belirlemeye başladı.
04.08.2023
Yerel seçim hazırlıklarına devam eden AK Parti'de 6 il başkanlıklarına yeni atamalar gerçekleştirildi. Yapılan açıklamada, " eski il başkanlarına teşekkür edilirken, yeni atananlara başarı dileğinde bulunuldu.
03.08.2023
REKLAM ALANI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın annesi Fatma Yazıcı'nın cenazesinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül önce selamlaştı, sonra birlikte saf tuttu. Erdoğan ve Gül daha sonra ise tabutu birlikte omuzladı.
21.07.2023
HDP Mardin Milletvekili Beritan Güneş Altın'ın Kürtçe ve Arapça selam vermesine İyi Partili Müsavat Dervişoğlu "Meclis dili Türkçe olarak şerh edilmiştir" sözleriyle tepki gösterdi.
14.07.2023
Zonguldak'ta Ercan Ayaz isimli kişinin cenaze töreninde akrabalar arasında kavga çıktı. Kavga sırasında tekme ve tokatlar havada uçuşurken, o sırada başka bir cenazeye katılan AK Parti eski Milletvekili Özcan Ulupınar da tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Camiye polis ekipleri sevk edilirken, taraflar güçlükle sakinleştirildi.
12.07.2023
14-28 Mayıs seçimlerinde yaşadığı hezimet sonrası "değişim" kavgasına giren CHP’nin Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan dikkat çeken '15 il başkanı' iddiası geldi.
09.07.2023
AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde yerel seçimlere güçlü ve dinamik bir kadro ile girmek için çalışmalarına hız verdi. AK Parti’de yerel seçimlere giden yolda siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel sebepler analiz ediliyor
08.07.2023
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs’ta 323 milletvekilleriyle ittifakı açık ara birinci çıkaran ve cumhurbaşkanı seçiminin ilk turuna göre ikinci turda teveccüh gösterdiğini söyledi.
07.07.2023
Akademisyenl Dr. Bedia Güleş, noterlerin tapu işlemleri ile yetkilendirilmesi hakkında ayrıntıları ve taşınmaz malların satışı ile ilgili işlem yaptıracakların dikkat etmesi gerekenleri anlattı.
06.07.2023