Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a, çirkin saldırı

"Uluslararası İhtida Kongresi"nde, Peygamber Efendimiz'den Hadis-i Şerif okuyan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a sosyal medyada çirkin saldırı.
 Tarih: 26-11-2021 19:03:06
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a, çirkin saldırı

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü ev sahipliğinde düzenlenen "Uluslararası İhtida Kongresi"nde, Peygamber Efendimiz'den Hadis-i Şerif okuyan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a sosyal medyada çirkin saldırı.

 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'a, Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü ev sahipliğinde okuduğu bir Hadis-i Şerif nedeniyle bazı haber siteleri ve sosyal medya sayfaları tarafından linç girişiminde bulunuldu.

Her fırsatta yüce dinimiz İslam'a saldırmayı kendine görev edinen bu haber siteleri ve sosyal medya hesap sahiplerinin saldırı girişimleri birçok kesim tarafından tepkiyle karşılanıyor.

Hadis ve ayet bilgisinden yoksun olduğu düşünülen bu mecraların ürettiği yalan yanlış içerikler, toplumda kin ve nefreti körüklemekten öteye geçmiyor ve kendi cahilliklerini ortaya koyuyor.

Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın okuduğu o Hadis-i Şerif, Müslim, Kader, 23 kaynağıyla birçok eserde yer alıyor.

İşte Başkan Erbaş'ın okuduğu Hadis-i Şerif:

  Editör: Vandahaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI