Bugun...Yeni doğu gazetesi çıktı
Tarih: 11-01-2018 00:21:04 + -


Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içinde bulunan illerin ve ilçelerin haberlerinin yer alacağı Yeni Doğu Gazetesi, günlük, dolu dolu 10 sayfa ve renkli olarak okuyucularıyla buluştu.

facebook-paylas
Tarih: 11-01-2018 00:21

Yeni doğu gazetesi çıktı

Gündem, politika, ekonomi, turizm, kültür – sanat, aktüel ve spor haberlerine ulaşmak isteyen herkese yeni bir bakış açısı getirecek olan doğru haberin yeni adresi ‘’Yeni Doğu Gazetesi’’ yayın hayatına merhaba dedi. Gazetemiz bugünden itibaren tüm bölgede Yay-sat aracılığı ile gazete satış noktalarındaki yerini aldı.

 

Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içinde bulunan illerin ve ilçelerin haberlerinin yer alacağı Yeni Doğu Gazetesi, günlük, dolu dolu 10 sayfa ve renkli olarak okuyucularıyla buluştu.

 

‘‘Doğru Haberin Yeni Adresi” sloganıyla yayın hayatına başlayan gazetemiz, zengin içeriğiyle bölge haberciliğine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Gazetemiz, güçlü kadrosu sayesinde, kamu kurum ve kuruluş, meslek örgütü ve sivil oluşum temsilcileri ile politikacılar ve iş insanlarına kendilerini anlatma ve tanıtma fırsatı sunup, hedef kitlelerine ulaşma imkânı da sağlayacak. 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü olan bugünden itibaren yayın hayatına başlayan gazetemiz tarafsız, doğru ve güncel haberleriyle kısa zamanda herkes tarafından okunacak bir yayın mecrası olma hedefiyle yola çıktı.

 

   Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Yiğit, Yeni Doğu’nun yayın ilkeleriyle ilgili “Gazetemiz okuruna, halkına ve değerlerine sahip çıkacaktır. Yalan, yanlış, iftira, düzmece, yanıltma gibi haberlere asla izin vermeyecektir. Gazetemiz, bölgemizin her alanda ilerleyip, gelişmesi için bir basın kuruluşu olarak üzerine düşeni fazlasıyla yapacak, bölgemizin tanıtımına, kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacaktır.” Dedi.

 

Bölgemizin eksiklerini ve güzelliklerini objektif bir şekilde vatandaşlara duyurmayı hedeflediklerini belirten Genel Yayın Yönetmenimiz Orhan Olgun ise, “İlk etapta 10 sayfa olarak yayınlanacak Yeni Doğu Gazetesi önümüzdeki haftalarda çok önemli haberlere imza atacaktır. Büyük bir ekip olarak engel tanımadan yolumuza devam edeceğiz’’ Diye konuştu. 

 

  Gazetemiz Editörü Erol Çakıl da şunları söyledi: “Bölge basınına büyük güç katacak Yeni Doğu Gazetesi, doğru ve tarafsız haberleriyle tamamen halkın ve bölgenin sesi olacak. Basın hayatına değer katacak bir yayın organı sayesinde bölge insanıyla buluşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Büyük bir emeğin ve çabanın ürünü olan gazetemiz tüm bölgemize hayırlı olsun”

 
Kaynak: editör

Editör: vanhaberFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER VAN HABER Haberleri

FOTO GALERİ
 • Gevaş Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
   Gevaş Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
 • Sonbaharda Edremit bir başka güzel
  Sonbaharda Edremit bir başka güzel
 • Van'da sonbahar
  Van'da sonbahar
 • 2017 Van'ın enleri belli oldu
  2017 Van'ın enleri belli oldu
 • AĞUN'nu gördünüz mü?
  AĞUN'nu gördünüz mü?
 • Van Uğur Okulları mezuniyet töreni
  Van Uğur Okulları mezuniyet töreni
 1. Gevaş Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
 2. Sonbaharda Edremit bir başka güzel
 3. Van'da sonbahar
 4. 2017 Van'ın enleri belli oldu
 5. AĞUN'nu gördünüz mü?
 6. Van Uğur Okulları mezuniyet töreni
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Erciş sahil projesi
  Erciş sahil projesi
 • Gevaş'a birde buradan bakın.
  Gevaş'a birde buradan bakın.
 • çobanı dinleyin!
  çobanı dinleyin!
 • ulan hangi kablo
  ulan hangi kablo
 • Van Valisi Taşyapan imamlık yaptı
  Van Valisi Taşyapan imamlık yaptı
 • Ahmet İzgi 15 Temmuz Gecesini Anlattı
  Ahmet İzgi 15 Temmuz Gecesini Anlattı
 1. Erciş sahil projesi
 2. Gevaş'a birde buradan bakın.
 3. çobanı dinleyin!
 4. ulan hangi kablo
 5. Van Valisi Taşyapan imamlık yaptı
 6. Ahmet İzgi 15 Temmuz Gecesini Anlattı
VİDEO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI