Van şehir stadının adı değişiyor

Vefa Group Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, Van Atatürk Şehir Stadı’nın isminin değişeceğini açıkladı. İşte yeni isim…

Van şehir stadının adı değişiyor
Yayınlama: 26.10.2023
A+
A-

Başkan Kıyak, stadın yeni ismini açıkladı!

Vefa Group Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, Van TV’de katıldığı programda önemli değerlendirmelerde bulunarak, Van Atatürk Şehir Stadı’nın isminin değişeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz gün Van TV’ye konuk olan Vefa Group Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, Vanspor’un durumunu değerlendirerek, Van Atatürk Şehir Stadyumuyla ilgili de önemli bilgiler paylaştı. Programda, 2023-2024 sezonunda Van Atatürk Şehir Stadyumu’nun ismi değiştirileceği açıklanırken, haber de gündeme bomba gibi düştü.

 

VAN STADININ ADI DEĞİŞİYOR

Stadyumla ilgili açıklamalarda bulunan Vefa Group Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, şunları kaydetti: “Veysel Ürüm, Vanspor için önemli bir değerdir. Kendisinin de rızasını aldık. İmzalar atıldı, anlaşmalar yapıldı. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile de görüştük. Üst yazı yazıldı. Şu an bakanlıktan onay bekliyoruz. İnşallah 2023-2024 sezonunda Van Atatürk Şehir Stadyumu’nun adı Veysel Ürüm Şehir Stadyumu olarak değiştireceğiz”

şehrivan

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.