VEDAŞ’tan Tüketici Memnuniyeti toplantısı

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla ‘müşteri memnuniyeti’ toplantısı düzenledi.

VEDAŞ’tan Tüketici Memnuniyeti toplantısı
Yayınlama: 06.11.2023
Düzenleme: 06.11.2023
A+
A-

VEDAŞ merkezinde yapılan ve Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Türkerler Holding ve VEDAŞ’ın üst düzey süreç yöneticileri katıldı. VEDAŞ’ın hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerin değerlendirildiği toplantının sunumunu yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde gerçekleşen yatırım projeleri, işletme faaliyetleri, kaçak elektrik kullanımıyla mücadele ve sosyal sorumluluk projelerine ilişkin katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Toplantı sonrasında görüşlerini dile getiren Türker, “Bölgemizde yaşayan değerli halkımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek birinci önceliğimizdir. Sahaya ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla gelinen nokta memnuniyet verici olsa da, halkımıza daha iyisini sunmak en büyük motivasyonumuz olmalı. Çalışanlarımızın, tüketici memnuniyetini önceleyen bir anlayışla hizmet kanallarını mükemmelleştirmek için sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam etmelerini istiyorum” dedi.

Kaynak: İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.