Van heyeti Ankara’da! 4 bakanı ziyaret etti

Van heyeti, kentin sorun ve talepleri için Ankara’ya çıkarma yaptı. 4 bakanla görüşen heyet, şehirde yapılan ve yapılacak olan yatırımları değerlendirdi.

Van heyeti Ankara’da! 4 bakanı ziyaret etti
Yayınlama: 21.09.2023
A+
A-

Van’ın sorunlarını bakanlara iletti!

Yapılan ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk, “Bu işleri valimiz ve siyasetçilerimiz olarak takip edeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Van heyeti, Van’ın sorunlarını Ankara’ya taşımaya devam ediyor. Van Valisi Ozan Balcı, AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk ve Kayhan Türkmenoğlu, Eski Van il Başkanı MDK üyesi Zahir Soğanda, AK Parti İl Başkanı Emre Güray, İl Sağlık Müdürü Muhammed Tosun ve beraberindeki heyet Van’ın sağlık, tarım ve asayiş ile ilgili sorunlarını ve taleplerini 4 bakanlığa iletti.

Van heyeti Ankara’da! 4 bakanı ziyaret etti

SORUNLAR 4 BAKANA İLETİLDİ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk, “Bugün Ankara’da Van için çok verimli bir gün geçirdik. İlimizin mesele ve yatırımları bağlamında, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u ziyaret ettik.

Van heyeti Ankara’da! 4 bakanı ziyaret etti

Değerli Bakanlarımıza, misafirperverlik ve destekleri için teşekkür ederiz. Aynı gün Sağlık Bakanlığında, Bakan Yardımcısı. Kürşat Kırbıyık, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü İhsan Ateş ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İncegöz ziraatinden sonra, Devlet Su İşleri Genel Müdürü M. Akif Balta’yı ziyaret ettik. Bu ziyaret ve toplantılarda şehrimize yapılan ve yapılacak bütün yatırımları görüştük. Bu işleri valimiz ve siyasetçilerimiz olarak takip edeceğiz inşallah.” denildi.

Van heyeti Ankara’da! 4 bakanı ziyaret etti

şehrivan haber

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.