Ünlü oyuncu Nuri Alço hastaneye kaldırıldı!

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Nuri Alço, bayram tatili için gittiği Eskişehir’de fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. 73 yaşındaki usta sanatçının beynine pıhtı attığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Nuri Alço hastaneye kaldırıldı!
Yayınlama: 07.04.2024
A+
A-

Türk sinemasının efsane isimlerinden olan ve sayısız filmde oynayarak hafızalara kazınmış Nuri Alço, Eskişehir’de rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Usta oyuncunun durumunun iyi olduğu ve tedbiren yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

EVDE FENALAŞTI, YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Yeşilçam efsanelerinden biri olan Nuri Alço‘dan sevenlerini üzen kötü bir haber geldi. 73 yaşındaki usta sanatçı, bayram tatili için kendi memleketi olan Eskişehir’e gitti. Alço, evde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Yapılan ilk muayenede sanatçıya pıhtı atması teşhisi konuldu. Alço’nun yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Nuri Alço hastaneye kaldırıldı! Eşi Burcu Alço, son durumunu Haberler.com'a anlattı

NURİ ALÇO’NUN EŞİ SON DURUMUNU HABERLER.COM’A ANLATTI: DURUMU İYİ

Nuri Alço‘nun eşi Burcu Alço, ünlü oyuncunun son durumuna ilişkin Haberler.com’dan Emre İliksiz’e konuştu. Nuri Alço‘nun durumunun kritik ve bilincinin kapalı olduğu haberlerini yalanlayan Burcu Alço, ünlü oyuncunun durumunun iyi olduğunu ve tedbiren yoğun bakımda tutulduğunu ifade etti.

HASTANEYE GÖTÜRÜLÜRKEN, “ORADA TELEVİZYON VAR MI?” DİYE SORMUŞ

Nuri Alço‘nun durumunun kritik olduğu haberlerinin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığının altını çizen Burcu Alço, hatta eşinin hastaneye götürülürken, “İzleyeceğim dizilerim var. Hastanede televizyon var mı?” diye sorduğunu söyledi.

DOKTORLARINDAN AÇIKLAMA: GENEL DURUMU İYİ, BİLİNCİ AÇIK

Doktorları tarafından tetkiklerinin yapılması amacıyla yoğun bakım ünitesine yatırılan Alço’nun tedavisi devam ediyor. Alço’nun sağlık durumu hakkında Başhekim Dr. Volkan Ertuğrul tarafından yapılan açıklamada, “Sanatçı Nuri Alço 6 Nisan 2024, Cumartesi saat 15.00’te Acıbadem Eskişehir Hastanemize, bulantı ve halsizlik şikayetleri ile başvurmuş olup, gerekli muayeneleri ve ön tetkikleri yapılmıştır. Hastamız antikoagulan (Kan sulandırıcı) aldığından ileri tetkik ve tedavi amaçlı yoğun bakım servisine yatırılmıştır. Kendisinin genel durumu iyi, bilinci açıktır” denildi.

Ünlü oyuncu Nuri Alço hastaneye kaldırıldı! Eşi Burcu Alço, son durumunu Haberler.com'a anlattı

Kaynak : Haberler

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.