AK Parti Edremit ilçe başkanı istifa etti

Van’da yerel seçimlere bir yıldan az süre kala, belediye başkan aday adaylarının konuşulduğu kulislerin yanı sıra bir istifa haberi de Van’ın Edremit ilçesinde geldi.

AK Parti Edremit ilçe başkanı istifa etti
Yayınlama: 05.08.2023
A+
A-

AK Parti Edremit ilçe başkanı Sezer Bayramoğlu görevinde istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinde duyurdu.

İşte Sezer Bayramoğlu’nun sosyla medya hesabında yaptığı isafa açıklaması şöyle:

AK Parti Edremit ilçe başkanı istifa etti“Saygıdeğer Hemşehrilerim,

Bugün sizlerle, 2020 yılının Ocak ayında başladığım Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldığımı paylaşmak istiyorum. Bu kararı, Edremit’e hizmet etme yolunda yeni bir adım atma niyetimle almış bulunmaktayım.

Görev sürecim boyunca, Ak Parti ailesinin bir parçası olarak, sizlerin güvenine layık olabilmek için teşkilatımla birlikte tüm gücümle çalıştım. Edremit’in sorunlarını dinledim, çözüm önerileri sunmaya çalıştım partimin ve ilçemin geleceğine yönelik projeler üretmeye gayret ettim .

Ancak, bu süre zarfında, daha geniş kapsamlı ve etkili bir şekilde hizmet verebilmek için, nasibimizde de varsa belediye başkanı adayı olma kararı aldım. Bu kararımda, Edremit’in gelişimi ve refahı için daha fazla katkıda bulunma arzusu etkili olmuştur. Belediye başkan adayı olduğum takdirde, bölgemizin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, daha yaşanabilir bir Edremit inşa etmek için çalışacağım.

Vizyonum, şeffaf yönetim anlayışıyla, katılımcılığı ve paylaşımcılığı esas alarak, tüm Edremitlilerin ihtiyaçlarına yanıt verecek projeler üretmek ve hayata geçirmektir. Bu süreçte, Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimi yürütürken bana destek olan İl Başkanımız Sn. Emre Güray’a, Belediye Başkanımız Sn. İsmail Say’a, Milletvekillerimiz Sn. Burhan Kayatürk ve Sn. Kayhan Türkmenoğlu’na, önceki dönem milletvekillerimize, ilçe yönetim kurulu üyelerime, ilçe Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarıma ve yönetimlerine, il yönetim kurulu üyelerimize, il Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıma ve yönetimlerine, tüm teşkilat mensuplarına ve partililere teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerle birlikte çalışmak, benim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olmuştur. Bundan sonraki süreçte de aynı heyecan ve azimle çalışmalarıma devam edeceğim. Son olarak, bu kararımda yanımda olan eşime, aileme ve dostlarıma minnettarlığımı ayrıca ifade etmek istiyorum.

Destekleriyle her zaman fedakarca yanımda olan onlara şükranlarımı sunuyorum. Belediye başkanı adayı olma niyetimle istifa ettiğim Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

Sizlerin de desteğiyle, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Edremit’i daha ileriye taşımak için yola çıkma niyetindeyim. Bu süreçte, görüşlerinize ve önerilerinize her zaman açık olacağım. Siz değerli hemşehrilerimin desteğiyle, yeni bir döneme adım atacağımızı biliyor ve sizleri bu heyecan dolu yolculukta yanımda görmekten mutluluk duyacağımı belirtmek istiyorum. Hepinize saygılarımı sunar, sevgi ve selamlarımı iletiyorum. Teşekkür ederim.

Sezer Bayramoğlu” dedi.

Kaynak: VANDAHABER

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.