Van’da temayül yoklamasında Veysel Ürüm 10 isim arasına girdi

Van AK Parti’de 25 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen milletvekili aday adayları için temayül yoklamasında en çok oy alan 10 isim belirlenirken İş İnsanı Veysel Ürüm de en çok oy alan 10 aday arasına girdi.

Van’da temayül yoklamasında Veysel Ürüm 10 isim arasına girdi
Yayınlama: 29.03.2023
A+
A-

Veysel Ürüm, pozitif yaklaşımı ve güler yüzü ile gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Van milletvekili adayları arasında toplumun tüm kesimleri tarafından kabul gören, Vanspor Futbol Kulübüne yaptığı destekler ve başarılı iş insanı yönüyle de öne çıkan Ürüm, Van’da aday adayları asından en çok konuşulan isimlerden biri konumunda. Sivil toplum kuruluşları ve iş çevresinden ciddi destek alan iş insanı ÜRÜM’ ün; siyasete atılması konusunda yakın çevresinin, dostlarının, yakinen tanıdığı siyasi büyüklerinin ve sivil toplum kuruluşlarının yoğun bir desteğini aldığı belirtiliyor.

VEYSEL ÜRÜM EN ÇOK OY ALAN 10 İSİM ARASINA GİRDİ

Edinilen bilgiye göre 25 Mart Cumartesi günü milletvekili aday adayları için temayül yoklamasında Veysel Ürüm en çok oy alan 10 aday arasına girdi.

En çok oy alan isimler, eski İl Başkanları Kayahan Türkmenoğlu ve Abdullah Aras,

Kadın Kolları Başkanı Havva Duran,

Gençlik Kolları başkanı Muhammed Çalağan,

İpekyolu Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu gibi AK Parti Van teşkilatından gelen ve parti içinde aktif görev alan isimlerden oluşurken, Veysel ÜRÜM’ ün bu isimler arasında yer alması dikkat çekti.

KAYNAK: Şehrivan Gazetesi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.