Van’da göreve yeni başlayan öğretmenlere ‘Hoş geldin’ programı

Van’da yeni göreve başlayan öğretmenler için “Aramıza hoş geldin öğretmenim” programı düzenlendi.

Van’da göreve yeni başlayan öğretmenlere ‘Hoş geldin’ programı
Yayınlama: 22.09.2023
Düzenleme: 22.09.2023
A+
A-

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras, kente atanan 2 bin öğretmenin göreve başladığını ifade ederek, “Burası sizin kurumunuz. İstediğiniz zaman, istediğiniz şekilde, istediğiniz sorununuzla veya bizleri ziyaret etmek istediğinizde gelebilirsiniz. Biz bunun için buradayız” dedi.

Van’da göreve başlayan yeni öğretmenlere ‘Hoş geldin’ programı

Öğretmenlerin, dünyanın en güzel ve en kıymetli mesleğini icra ettiklerini vurgulayan Aras, “Sizin için çok heyecanlı çok duygu dolu günler. Bu mesleğe yeni adım atmış olmak, bu mesleğin mensubu olmak dünyanın en onur verici durumu olsa gerek. Bu heyecanı sizlerle paylaşıyorum.

Van’da göreve başlayan yeni öğretmenlere ‘Hoş geldin’ programı

Arkadaşlarımla tanışırken ben de çok heyecanlanıyorum. İlk defa öğretmen olmak, ilk defa öğretmenlik mesleğinin tadına varmak çok heyecan verici. İçinizdeki bu heyecan hep devam etsin. Arzumuz ve sizden ricamız bu. Şu an hissettiğiniz şeyleri sonuna kadar hissedin.

Van’da göreve başlayan yeni öğretmenlere ‘Hoş geldin’ programı

Sahada okul yöneticilerimiz, ilçe milli eğitim yöneticilerimiz hepimiz sizlerin heyecanını devam ettirmek için çalışacağız. Çünkü bu heyecan biterse öğretmenlik mesleği bitiyor. İnsanlar gözbebeği çocuklarını bizlere emanet ediyor. Bu şuurla bu mesleği icra edeceğinizi biliyorum ve inanıyorum. Aramıza 2 bin yeni öğretmenimizin katılması bize büyük bir güç verdi” ifadelerini kullandı.

Öğretmenlere çiçek takdimi ile devam eden program, hatıra fotoğrafları çekilmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.