Van Türkiye’nin en yoksul 3 şehrinden biri

SP Van İl Başkanı İlhan Van Büyükşehir’e Van’ın sorunlarını sordu! Van’da birçok sorunu her hafta gündeme taşıyan Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, bu kez de Van Büyükşehir Belediyesi’ne soru yöneltti.  

Van Türkiye’nin en yoksul 3 şehrinden biri
Yayınlama: 24.12.2022
A+
A-

Saadet Partisi Van İl Başkanlığı, Van Büyükşehir Belediyesi’ne şu soruları yöneltti.

1-Van Büyükşehir Belediyesi 2022 yılı zarfında hangi hizmetleri yapmıştır?

2- 2022 yılı başında Van Büyükşehir Belediyesinin toplam ne kadar borcu vardı? Bu borçların ne kadarı ödendi? 2023 yılına Van Büyükşehir Belediyesi ne kadar borçla girecek?

3- Van’ın en işlek caddesinde bulunan Van Büyükşehir Belediyesine ait Van City AVM yapıldığı günden bugüne atıl vaziyette durmaktadır. Milyonlarca para harcanan Van City AVM 2023 yılında da atıl vaziyette durmaya devam mı edecektir?

4- Van Büyükşehir Belediyesi çok katlı otoparkı uzun yıllardır Otoparktan AVM’ye dönüşümler yaşamış milyonlarca para harcanmıştır hali hazırda atıl vaziyette durmaktadır. 2023 yılında da aynı şekilde mi kalacaktır?

5- Van Türkiye’nin en yoksul 3 şehrinden biridir. Van Büyükşehir Belediyesi olarak 2022 yılında yoksullukla mücadele için ne gibi çalışmalar yaptınız? 2023 yılında yoksulluğu azaltmak için hangi çalışmaları yapmayı planlıyorsunuz? Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak Van Büyükşehir Belediyesini her konuda kamuoyunu aydınlatmayı ve 2022’de yapılanları, 2023 yılında yapmayı planladıkları hizmetleri açıklamaya davet ediyoruz.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.