Ünlü anketçilerin canlı yayında seçim kavgası

Canlı yayında yaşanılan taşıtmadan dolayı sunucu reklama gitmek zorunda kaldı. Anketçilerin seçim kavgası ortaya çıktı.

Ünlü anketçilerin canlı yayında seçim kavgası
Yayınlama: 14.01.2023
A+
A-

Optimar Araştırma sahibi Hilmi Daşdemir ile Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici canlı yayında birbirine girdi. Gezici’ye “manipülatör” diyen Hilmi Daşdemir, “Manipülatör birisi olduğunuz yalan mı? Bazı seçimlerde 20 puan yanıldınız.” ifadelerini kullandı. Gezici ise bu sözlere “Bunun gibi troll düşünce yapıları bunu bu şekilde ifade ediyor.” diye yanıt verince ortam iyice gerildi. Program sunucusu yaşananlar üzerine reklama gitmek zorunda kaldı.

Habertürk’te yayınlanan Olaylar ve Görüşler programına katılan Optimar Araştırma Şirketi sahibi Hilmi Daşdemir ile Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici arasında İyi Parti’nin oy oranları üzerinden kavga çıktı. Hilmi Daşdemir, Gezici için “manipülatör” ifadelerini kullanırken Gezici ise Taşdemir’e “troll” dedi.

 

“SİZ MANİPÜLATÖR BİRİSİSİNİZ”

Gezici’nin bazı seçimlerde 20 puan yanıldığını söyleyen Hilmi Daşdemir, “Benim araştırmamı burada eleştirme hakkınız yok. Siz manipülatör birisisiniz. Manipülatör birisi olduğunuz yalan mı? Bazı seçimlerde 20 puan yanıldınız. Çünkü birileri size iş vermediği için rakamla cezalandırmaya çalıştınız. Biraz ahlaklı olur insan bunları konuşurken.” diye konuştu.

“TROLL DÜŞÜNCE YAPILARI BUNU BU ŞEKİLDE İFADE EDİYOR”

Murat Gezici’nin “Bunun gibi troll düşünce yapıları bunu bu şekilde ifade ediyor.” şeklindeki cevabının ardından programda gergin anlar yaşandı. Gezici’ye sinirlenen Hilmi Daşdemir, “Sen kimsin de bana troll diyorsun.” diye yanıt verdi.

REKLAMA GİTMEK ZORUNDA KALDILAR

Kavganın bir türlü dinmemesi üzerine program sunucusu ortamı sakinleştirmek için reklam arasına gitmek zorunda kaldı.

sondakika

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.