Kılıçdaroğlu vasiyetini açıkladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından “Vasiyetim de burada dursun” notuyla bugünkü grup toplantısında yaptığı konuşmadan kesitler içeren bir video paylaştı.

Kılıçdaroğlu vasiyetini açıkladı
Yayınlama: 18.01.2023
A+
A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü grup toplantısında yaptığı konuşmadan kesitler içeren bir videoyu sosyal medyadan paylaşarak “Vasiyetim de burada dursun” notunu düştü.

Kılıçdaroğlu, “Eğer bana bir şey olursa halkıma emanetimdir, o 418 milyar doları siz tahsil edeceksiniz! Gençlerimizin geleceğidir bu para. Bu ülkenin doğmamış bebeklerinin parasıdır o para. Her kuruşunu tahsil edeceksiniz, 85 milyona tahsis edeceksiniz!” dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. “Sizin önünüze diz çöküp yaşamaktansa, ayakta ölmeyi tercih ederim! Hodri meydan, gelin görüşelim.” diyen Kılıçdaroğlu, “Eğer bana bir şey olursa halkıma emanetimdir, o 418 milyar doları siz tahsil edeceksiniz! Gençlerimizin geleceğidir bu para. Bu ülkenin doğmamış bebeklerinin parasıdır o para. Her kuruşunu tahsil edeceksiniz, 85 milyona tahsis edeceksiniz!” ifadelerini kullandı.

“SİZİN ÖNÜNÜZE DİZ ÇÖKÜP YAŞAMAKTANSA, AYAKTA ÖLMEYİ TERCİH EDERİM”

Sonra çıktım, çok açık ve net bir şekilde söyledim; defterinize yazın, sizden 418 milyar doları iktidarımızda tahsil edeceğiz ve alacağız! Önce benimle konuşmak istediler, anlaşmak istediler; kapıyı yüzlerine kapattım! Her türlü operasyona başvurdular. Ve artık son aşamaya geldik; silah ve suikast tehditleri. Son uyarılarını yapıyorlar akıllarınca. Be gafiller, be şerefsizler, be akılsızlar, be müptezeller, be çakallar! Siz mi beni korkutacaksınız? Sizin önünüze diz çöküp yaşamaktansa, ayakta ölmeyi tercih ederim! Hodri meydan, gelin görüşelim.

Ha Allah nasip eder de yaşarsak, hayatınız boyunca görüp göreceğiniz en büyük kabus olmaya devam edeceğim. Trolleriniz beni yolumdan çeviremez, durduramazsınız. Ha şunu da söyleyeyim; eğer bana bir şey olursa halkıma emanetimdir, o 418 milyar doları siz tahsil edeceksiniz! Gençlerimizin geleceğidir bu para. Bu ülkenin doğmamış bebeklerinin parasıdır o para. Her kuruşunu tahsil edeceksiniz, 85 milyona tahsis edeceksiniz!”

karar

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.