İş İnsanı Veysel Ürüm, Van’ın Vefası İçin Aday Adaylık Başvurusu Yaptı!

AK Parti’de 28. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları sürerken, iş insanı Veysel Ürüm milletvekili aday adaylık başvurusunda bulundu.

İş İnsanı Veysel Ürüm, Van’ın Vefası İçin Aday Adaylık Başvurusu Yaptı!
Yayınlama: 22.03.2023
A+
A-

AK Parti’de 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için çalışmalar sürüyor. AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekili aday adaylığı başvuruları yapılırken, Van’dan pek çok kişi AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Bu isimlerden biri de Van’da önemli çalışmalara imza atan iş insanı Veysel Ürüm oldu. Geçtiğimiz haftalarda da adı çok konuşulan ve aday olması yönünde önemli bir kesimin çağrılar yaptığı Ürüm, beklenilen başvuruyu yaptı.

 

GELECEĞİMİZ İÇİN HEMEN ŞİMDİ”

Ürüm, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “AK Parti Van 28.Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu Bismillah diyerek yaptık. Türkiye Yüzyılına, Memleketimize, Van’a ve Hemşehrilerime bugüne kadar olduğu gibi hizmet etmek için inançla yola çıktık. Türkiye Yüzyılın da hizmet için, geleceğimiz için hemen şimdi…” dedi.

 

VEFA YATIRIMLARI ÇOK DESTEK GÖRDÜ

Son dönemlerde Van’a yaptığı yatırımlar, istihdama sağladığı katkı ve gençlere iş kapısı açması sebebiyle adından söz ettiren ve yatırımlarında Van’ı önceleyen Ürüm’ün başvurusu en dikkat çeken başvurulardan birisi oldu. Yüze yakın ismin aday adaylığı başvurusu yaptığı AK Parti’de Ürüm, şimdiden en güçlü isimler arasında yerini aldı.

Şehrivan Gazetesi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.