Hilton’dan 5 yıldızlı iftar menüsü

Van’ın beş yıldızlı oteli double tree by hilton van otel, ramazan ayında maneviyatın, lezzetin ve konforun üst seviyelere çıktığı iftar sofraları için hazırlıklarını tamamladı.

Hilton’dan 5 yıldızlı iftar menüsü
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

Van’ın beş yıldızlı oteli Double Tree By Hilton Van Otel, Ramazan ayında maneviyatın, lezzetin ve konforun üst seviyelere çıktığı iftar sofraları için hazırlıklarını tamamladı.

DoubleTree By Hilton Van Oteli, geleneksel Ramazan hazırlıklarını tamamladı. Ramazan ayı boyunca Türk mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerinin sunulacağı Hilton Van Otel, iftar programında misafirlerini bekliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan DoubleTree By Hilton Van Otel Satış Sorumlusu Bahar Özvan, “Ramazan ayında vatandaşlara en güzel iftar keyfi sunmak için bizlerde gerekli hazırlıklarımızı tamamladık. Ramazan ayında hem manevi yönden bir heyecanımız oluyor, hem de hizmet sektöründe olduğumuz için iftar heyecanımız oluyor. Dinamik bir sektör olan turizmde, gastronomi de dinamiktir. Sürekli yeni lezzetler keşfetmeye çalışıyor ve keşfettiğimiz bu lezzetleri misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. Bunun yanında alacarte ve toplu gruplarımız için farklı menü seçeneklerimizi de hazırladık. Esperanza Restoranımızda ister alacarte ister açık büfe şeklinde misafirlerimize zengin iftar menüsü ve sınırsız çay ikramımız olacaktır. Rezervasyon için misafirlerimizin 0432 227 0 227 No’lu telefonu aramaları yeterli olacaktır” dedi.

Hilton’dan 5 yıldızlı iftar menüsü
Hilton’dan 5 yıldızlı iftar menüsü
İHA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.