Erken Seçim Olabilir! Tarih Değişiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 seçimlerine yönelik önemli mesajlar verdi. Erdoğan, mevsim şartları dikkate alınarak seçim tarihinin biraz öne çekilebileceğini açıkladı.

Erken Seçim Olabilir! Tarih Değişiyor
Yayınlama: 05.01.2023
Düzenleme: 05.01.2023
A+
A-

SON DAKİKA GELİŞMESİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

”2023 yılı inşallah hayırlara vesile olacaktır. Kuruluşumuzun 21,5 yılını ve iktidarımızın 20 yılını geride bıraktığımız şu günlerde yeni bir imtihanın daha eşiğindeyiz.

“SEÇİM TARİHİNİ ÖNE ÇEKEBİLİRİZ”

Mevsim şartlarını dikkate alarak belki birazcık öne çekerek tarihini güncelleyeceğimiz 2023 seçiminin önemini en iyi siz biliyorsunuz.

”HEPSİNİ ÜST ÜSTE KOYUN, ÜÇLE ÇARPIN, AK PARTİ ÜYE SAYISINA YETİŞEMİYORLAR”

Üye sayımızı 2018’de 10 milyon sınırına çıkardık. Yargıtay Başsavcılığı tarafından açıklanan rakamlara göre 11 milyon 240 bin üyeyle girdik. Bunların hepsini üst üste koyun, yetmedi üçle çarpın, yine de AK Parti üye sayısına yetişemiyor. AK Parti’nin üye sayısı artık cumhuriyet tarihimiz boyunca bir siyasi partinin erişebildiği en yüksek üye rakamıdır.

”TÜRKİYE’NİN FARKI OLUMSUZLUKLARIEN AZA İNDİREBİLMESİ”

Bölgemizdeki her gelişme ister istemez ülkemizi de etkiliyor. Türkiye’nin farkı olumsuzlukları en aza indirebilmesidir.

6’LI MASAYA ELEŞTİRİ

Aylardır 6 kişi masa etrafında toplanıp duruyor. Ortaya ülkenin milletin hayrına bir şey çıktı mı? Kavga dövüş kumpas arkadan dolanma her şey var. Sadece vizyon proje yok. Tabii aday da yok

”SEÇİM GELDİ ÇATTI, HALA SANDIKTA KİMİNLE YARIŞACAĞIMIZI BİLMİYORUZ”

Seçim tarihi geldi çattı biz hala sandıkta kiminle yarışacağımızı bilmiyoruz. Milletimiz önüne aday diye kimler çıkartılacak hala bilmiyor.”

Kaynak: İHA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.