Başkan Güray seçim sonrası Vanlılara seslendi

SON DAKİKA HABER: Ak Parti Van İl Başkanı Emre Güray, seçim sonuçlarını açıklamasından sonrası Vanlılara seslendi.

Başkan Güray seçim sonrası Vanlılara seslendi
Yayınlama: 01.04.2024
A+
A-

“Kıymetli hemşerilerim, sevgili Vanlılar;

Aylardır hazırlığını yaptığımız 31 Mart Mahalli İdareler seçimini dün akşam itibariyle geride bıraktık.  Van şehri olarak yerel seçimleri demokratik bir olgunlukla, kimsenin burnu kanamadan tamamlamış bulunmaktayız. Sandıktan çıkan sonuçlar kıymetli halkımızın iradesidir, kararıdır. Biz de sandıktan çıkan karara içtenlikle saygı duyuyoruz.

BU SONUÇ ARZU ETTĞİMİZ SONUÇ DEĞİL

Gerçekten büyük emekler verdiğimiz, gece-gündüz çalıştığımız bu süreçte sandıktan çıkan sonuç elbette arzu ve temenni ettiğimiz gibi olmamıştır. Bu sonuçları derinlemesine inceleyip, irdeleyeceğiz.

TEK DEDİMİZ BUYDU

Sevgili Vanlılar; bu süreçte partimize leke getirecek hiçbir şeyin içerisinde olmadık. Davamızın bir neferi gibi saat mefhumu olmaksızın çalıştık. Partimizin, davamızın onurunu korumak asli görevimiz oldu. Süreç içerisinde 13 ilçemizde belediye başkan adaylarımızla birlikte halkımızla buluştuk. Küskünlüğe, fitneye kapımızı her daim kapattık. Her platformda partimizi, hizmet belediyeciliğini anlattık. Geçmişte olduğu gibi bu süreçte de amacımız şehrimizi gerçek anlamda gelişmiş, refah seviyesi yüksek bir şehir olarak geleceğe hazırlamaktı. Tek derdimiz buydu. Asla başka bir hesabın içerisinde olmadık.

ÇIKARILMASI GEREK DERSLER VAR

Çıkarılması gereken dersleri bugünden tezi yok not edip, bu konular üzerine çalışacağız. Kamuoyuna şunu da açık yüreklilikle söylemek isterim. Şahsıma düşen ne varsa, ne yapmam gerekiyorsa, partim neyi uygun görüyorsa bunu da çekinmeden davam ve partim uğruna yapacağımı taahhüt ediyorum. Bizler için önemli olan makam değil davadır.

Aziz Milletimizin kararı ve takdiri başımızın üstündedir. Bu süreçte başta sabahın ilk ışıklarına kadar sandıkların başından ayrılmayan sandık görevlilerimize, bizlerle birlikte olan, desteğini ve duasını hissettiğimiz bütün vatandaşlarımıza, teşkilatlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarımıza teşekkür ediyorum.

31 Mart yerel seçimleri, partimiz, ülkemiz, milletimiz, şehrimiz ve bizler için hayırlı olsun.

Saygılar sunuyorum.”

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.