Başkan Aslan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Van organize sanayi bölgesi (van osb) yönetim kurulu başkanı memet aslan, ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Aslan’dan Ramazan Bayramı mesajı
Yayınlama: 09.04.2024
A+
A-

Van Organize Sanayi Bölgesi (Van OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında mübarek Ramazan ayından ayrılmanın hüznünü yaşadıklarını ifade eden Başkan Aslan, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazanın feyzinden, bereketinden, rahmetinden ve mağfiretinden istifade etmenin hazzıyla mutluluğuyla bayramımızı yaşayacağız. Bizleri mübarek üç aylara ulaştıran, ardından on bir ayın sultanı Ramazana kavuşturan, bize bahşettiği sağlık ve sıhhatle orucumuzu tutmamızı nasip eden ve bizleri vuslata erdiren Rabbimize sonsuz hamd ve şükürler ediyoruz. Affın, bağışlanmanın, feyzin ve rahmetin sonsuz olduğu, ikramın sınırsız olduğu bugünlerin hatırına başta Gazze ve Filistin olmak üzere insanlığın kurtuluşuna, kanın, gözyaşının ve zulmün son bulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğin tesisine, huzur, mutluluk ve barışın hüküm süreceği bir dünya dileğiyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

İHA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.