Başkan Aslan: Kadınlar sevdiği erkeği vezir eder

Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Aslan: Kadınlar sevdiği erkeği vezir eder
Yayınlama: 08.03.2023
Düzenleme: 08.03.2023
A+
A-

Başkan Memet Aslan: “Kadınlarımız geleceğimizdir”

Başkan Memet Aslan, mesajında, “Kadınlar bizim yarımızdan fazlasıdır. Onlar vefakardır, cefakardır, sabrın ve sebatın adıdır. Kadınlarımız, hem annelerimiz hem eşimiz, dostumuz ve çocuklarımızın anneleridir. Cennet onların ayakları altındadır. Onlar birer çiçektir.

Onlara bakmayı, gözetmeyi, kollamayı, koklamayı bilmek gerek. İnsanlığın var oluşundan bu yana uygarlığın gelişmesindeki en büyük görevi kadınlar üstlenmiştir. Kadınlarımız geleceğimizdir. Çocuklarımızı besler, eğitir, gözetir ve ömür boyu korurlar.

Onlar, karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir. Çocuğu ve sevdiği erkek için dünyanın en güzel kucağına sahiptir. Onlar zekidir, sevdiği erkeği vezir eder. Başta deprem felaketinde hayatını kaybeden kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. 8 Mart Dünya Kadınlar Kadınlar Günü’nü depremde kaybettiğimiz kadınlarımıza adıyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.