Van Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere ara tatil hediyesi

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÖĞRENCİLER İÇİN ÜCRETSİZ TİYATRO ETKİNLİKLERİ DÜZENLEYECEK.

Van Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere ara tatil hediyesi
Yayınlama: 12.11.2023
A+
A-

Van Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler için ücretsiz tiyatro etkinlikleri düzenleyecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlatmış olduğu kültürel ve sanatsal etkinlikler devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı 5 günlük birinci dönem ara tatilinde bir birinden güzel çocuk oyunlarını öğrenciler ile buluşturacak. 13 Kasım Pazartesi günü başlayacak olan etkinliklerin ilk gününde “Çizmeli Kedi”, 14 Kasım Salı günü “Martı ile Kedi”, 15 Kasım Çarşamba günü “Canım Arkadaşım” ve 16 Kasım Perşembe günü “Kayıp Masallar” isimli çocuk oyunları öğrenciler için sahnelenecek. 17 Kasım Cuma günü ise Kürt edebiyatının önemli değerlerinden Ahmed-i Hani’nin tiyatroya uyarlanan eseri Mem û Zîn sanatseverler ile buluşacak.

Programların tamamı saat 13.00’te Hacıbekir Kültür Merkezinde yapılacağını ifade eden yetkililer, ücretsiz olan gösterilere tüm halkın davetli olduğunu söylediler.

İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.