Valilik Uyardı! Van’da o yollar trafiğe kapatılacak

Van Valiliği’nden yapılan önemli uyarıda 07-10 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Tour Of Van Yarışı etkinliği için bazı yollar trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Valilik Uyardı! Van’da o yollar trafiğe kapatılacak
Yayınlama: 07.09.2023
A+
A-

Uyarıda, Erciş Yolu Bulvarı ile İpekyolu Bulvarı güzergahlarının yarış esnasında araç trafiğine kapatılarak, bu güzergahlarda araç park edilmesine müsaade edilmeyeceği açıklandı.

Van Valiliği, yarın düzenlenmesi planlanan Tour Of Van etkinliği ile ilgili uyarıda bulundu. Uyarıda, Erciş Yolu Bulvarı ile İpekyolu Bulvarı güzergahlarının yarış esnasında araç trafiğine kapatılacağı, bu güzergahlarda araç park edilmesine müsaade edilmeyeceği açıklandı.

 

İŞTE VAN VALİLİĞİ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMA

“Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığınca 07-10 Eylül 2023 tarihleri arasında ilimizde Tour Of Van Yarışı etkinliği planlanmaktadır. Bisiklet turunun 1. Etabı 07.09.2023 tarihinde saat 09.00’da ilimiz Kale yolundan başlayarak Bitlis ili istikametine Tatvan ilçesinde son bulacağı, 4. Etabı da 10.09.2023 tarihinde saat 09.00’da Erciş ilçesinden başlayarak Van Kalesinde son bulacaktır. İlimizde gerçekleştirilmesi planlanan Tour Of Van Yarışı etkinliği nedeniyle Erciş Yolu Bulvarı ile İpekyolu Bulvarı güzergahları yarış esnasında araç trafiğine kapatılacak olup bu güzergahlarda araç park edilmesine müsaade edilmeyecektir. Belirtilen güzergahlar üzerinde özellikle sahil yolu boyunca sürücülerin araçlarını yol üzerine park etmemeleri önemle rica olunur. Kamuoyuna önemle ve saygıyla duyurulur.

Kaynak: HABER MERKEZİ

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.