Teoman, basın mensuplarını kovdu

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kocaeli’de konser veren ve sahneye geç çıktığı için halk tarafından ıslıklarla tepki gösterilen ünlü sanatçı Teoman, görevli basın mensuplarını alandan kovdu. Basın mensupları tepki gösterse de konseri dışardan takip etmek durumunda kaldı.

Teoman, basın mensuplarını kovdu
Yayınlama: 01.09.2023
A+
A-

Ünlü şarkıcı Teoman, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla İzmir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlik kapsamından Kocaeli’nde konser verdi. Sahneye planlanandan daha geç çıktığı için vatandaşların tepkisini çeken Teoman, nedeni bilinmeyen bir şekilde menajeri aracılığıyla basın mensuplarının alandan çıkarılmasını istedi.

VATANDAŞLAR TEOMAN’A TEPKİ GÖSTERDİ

İzmit Kent Meydanı’nda kurulan sahneye geç gelen Teoman, vatandaşlar tarafından tepki alarak ıslıklandı. Konseri takip eden basın mensuplarının kortej alanında olmasını istemeyen Teoman, bu durumu menajerlerine iletti. Teoman tarafından alandan kovulan basın mensupları, konseri dışarıdan takip etmek durumunda kaldı. Daha önce de basın mensuplarıyla sorunlar yaşadığı bilinen Teoman, Kocaeli’deki hareketiyle de tepki topladı.

Teoman, basın mensuplarını konser alanından kovdu

Teoman, basın mensuplarını konser alanından kovdu

Kaynak : Haberler

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.