Muhtar Raif Çiçek Hayatını Kaybetti

Van’ın Edremit İlçesine bağlı Eminpaşa Mahalle Muhtarı Raif Çiçek, ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
 Tarih: 05-06-2021 06:55:55   Güncelleme: 05-06-2021 07:24:55
Muhtar Raif Çiçek Hayatını Kaybetti

ANİDEN RAHATSIZLANDI

İki dönemdir Eminpaşa Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten Raif Çiçek’in (61), muhtarlık bürosunda çalışma esnasında geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Muhtar Çiçek’in ani ölümü mahalle halkı tarafından hüzünle karşılandı. Yaptığı çalışmalarla mahalle halkının gönlünde taht kuran Muhtar Raif Çiçek’in, ani ölümü hem ailesini hem de mahalle halkını derinden yaraladı. İki dönemdir mahalle muhtarlığı görevini yürüten Raif Çiçek’in görev yaptığı süreç çerçevesinde birçok çalışmayı hayata geçirdiği, mütevazı kişiliği ile de sevilen birisi olduğu ifade edildi.

HALKLA HEP UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞTI

Yaptığı bütün çalışmalarda halkı dinleyen, halkla hep uyum içerisinde hareket eden Eminpaşa Mahallesi Muhtarı Raif Çiçek’in yaptığı bütün çalışmalarda istişareye büyük önem verdiği belirtildi. Hizmet konusunda belediye ve halk arasında her daim bir köprü görevi yürüten Muhtar Çiçek, Eminpaşa Mahallesi’nde yapılan birçok çalışmaya önemli katkılar sundu.

“HİZMET ODAKLI BİR MUHTARDI”

Muhtarlık görevi boyunca Eminpaşa Mahallesi’ne yönelik hizmet odaklı bir politika yürüten Muhtar Raif Çiçek’in sevilen bir insan olduğundan söz eden mahalle sakinleri, “Muhtarımız Raif bey, her adim hizmet odaklı bir çalışma sergiliyordu. Herkesin kapasını çalar, hal hatırını sorar, ihtiyaç doğrultusunda elinden geleni yapmaya gayret gösterirdi. Biz ondan memnunduk. Onun sayesinde mahallemiz birçok yeni hizmetle tanıştı. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyoruz. Mahallemizin başı sağolsun. Kendisi hep güzel işlerle anılacak” diyerek üzüntülerini dile getirdiler.

 

Van Bölge Gazetesi

  Editör: Vandahaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER VAN HABER Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI