Kısmetse Olur’da Öykü Serter’in yerine Ebru Şancı mı geldi?

Öykü Serter’in bir süredir sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasından ayrıldığı yerine de Ebru Şancı’nın getirildiği iddia edildi. Söylentilerin ardından açıklama yapan yapım şirketi, iddiayı yalanlayarak Serter’in yarışmayı sunmaya devam edeceğini söyledi.

Kısmetse Olur’da Öykü Serter’in yerine Ebru Şancı mı geldi?
Yayınlama: 23.08.2023
A+
A-

Uzun bir aranın ardından 9 erkek ve 9 kadının yarıştığı Kısmetse Olur ile setlere dönen Öykü Serter’in eylül ayında sezon finali yapmaya hazırlanan yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Serter’in yerine Ebru Şancı getirildiği de ileri sürülünce yapım şirketinden yalanlama geldi.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DAN AYRILIP KISMETSE OLUR’A GEÇTİ İDDİASI

Kendine has tarzı ve başarılı sunuculuğuyla adından söz ettiren Öykü Serter, nedeni henüz bilinmeyen bir şekilde Kısmetse Olur kadrosunda ayrıldığı yerine de Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Ebru Şancı’nın getirildiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

YAPIM ŞİRKETİNDEN YALANLAMA GELDİ

Sivri dili ve eğlenceli yorumlarıyla bilinen Şancı’nın Instagram hesabından Kısmetse Olur’un yeni sezonu için başvuruların başladığı duyurduğu paylaşımlar yapması iddiayı güçlendirirken yapım şirketinden açıklama geldi.Yapım şirketinden yapılan açıklamada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ve Öykü Serter’in yarışmayı sunmaya devam edeceği söylendi.

Kısmetse Olur'da Öykü Serter'in yerine Ebru Şancı mı geldi? Yapım şirketinden yalanlama geldi

Kısmetse Olur'da Öykü Serter'in yerine Ebru Şancı mı geldi? Yapım şirketinden yalanlama geldi

Kaynak : Haberler

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.