Kılıçdaoğlu'ndan cinsi sapkınlara destek sözü

CHP lideri Kemal Kılıçdaoğlu yine yaptı yapacağını... İktidara gelirsek eğer "cinsi sapkınlara" destek sözü verdi.
 Tarih: 12-12-2021 12:52:29
Kılıçdaoğlu'ndan cinsi sapkınlara destek sözü

Son dakika haber ile CHP liderinde skandal sözler…. "İktidarının ilk 6 ayında, yurttaş özgürlüklerine yönelik sağlayacakları 6 düzenlemeyi" açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Herhangi bir vatandaşı cinsel yönelimi nedeniyle dezavantajlı duruma düşürmeyeceğiz." dedi.

Son yıllarda tüm dünya Müslümanları küresel çapta ahlaki bir saldırı altında. Başta çocuklar ve gençler, çürümüş Batı kültürünün, insan haysiyet ve şerefini ayaklar altına alan yönlendirmelerine maruz kalıyor. En şerefli varlık olan insanın, her türlü ahlaki değer yargısından soyutlanmış, sefil bir varlığa dönüştürülmesi hedefleniyor.

 

Başta medya marifetiyle olmak üzere çeşitli araçlarla her türden sapkınlık, "farklı cinsel kimliklere saygı" kılıfıyla özendiriliyor.

 

İnsanlığın hilkat ve fıtratına aykırı olan, Allah'ın lanetlediği sapkın eşcinselliğe CHP ve HDP'li bazı milletvekilleri, belediyeler ile gruplar da "demokrasi ve özgürlük" adı altında destek vermeye devam ediyor.

 

Son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "iktidarının ilk 6 ayında, yurttaş özgürlüklerine yönelik sağlayacakları 6 düzenlemeyi" açıkladı.

 

CHP lideri Kılıçdaoğlu, yapacakları düzenlemelerle "cinsi sapkınlara" destek sözü verdi.

 

Kılıçdaroğlu "Yasalar ve diğer tüm düzenlemeler, herhangi bir vatandaşı; kimlik, etnik köken, din, engellilik, cinsel yönelim veya yaş özellikleri nedeniyle dezavantajlı duruma düşürmeyecek şekilde hayata geçirilecek." dedi.

(İLKHA)

  Editör: Vandahaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNCEL Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI