X 20

İşte milletvekilerinin tam listesi

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekilleri listeleri.
 Tarih: 08-06-2015 09:36:21
İşte milletvekilerinin tam listesi

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarının hangileri milletvekili olmayı başardı?

 

İşte il il parti parti isim isim milletvekilleri tam listesi;



ADANA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç


CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan


MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz
HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Rıdvan Turan, Meral Danış Beştaş



ADIYAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat
HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım



AFYONKARAHİSAR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı
MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak
CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Kayıkcı



AĞRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir, Mehmet Emin İlhan


 

AKSARAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Nevzat Palta
MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: Turan Yaldır

AMASYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce
CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer



ANKARA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan

 

CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil
 

MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yıldırım Tuğrul Türkeş, Zühal Topcu, Mustafa Erdem, Şefkat Çetin, Mustafa Mit
 

HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder

 

ANTALYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik


CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök


MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı
HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Saruhan Oluç



ARDAHAN 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Taşkın Aktaş
AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

 


ARTVİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla
CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay



AYDIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay
AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz
MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Ali Uzunırmak



BALIKESİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu


CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça


MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Recep Çetin



BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç

 

CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya

 

BATMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran

 

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ziver Özdemir

BAYBURT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal

 

MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Karabey Kadri Karaoğlu



BİLECİK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Erdemir


CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün



BİNGÖL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu

 

HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy



BİTLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı


AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz



BOLU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü
CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Özcan



BURDUR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Reşat Petek
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker
MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Alparslan Ahmet Dursun



BURSA 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun

 

CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayıoğlu


MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir, Tevfik Topçu
 

HDP BURSA MİLLETVEKİLİ: Asiye Kolçak

 

ÇANAKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz
AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Bülent Turan
MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: İbrahim Kürşat Tuna



ÇANKIRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz


 

ÇORUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Murt
CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse



DENİZLİ 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca
MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan



DİYARBAKIR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp, Edib Berk
AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Cevdet Yılmaz



DÜZCE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir


 

EDİRNE 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Şemsettin Emir



ELAZIĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut
MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ: Yavuz Temizer



ERZİNCAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Talha Erol Durmaz
CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Erdoğan Özyalçın



ERZURUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir


MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın
HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Seher Akçınar Bayar


 

ESKİŞEHİR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel
AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Salih Koca
MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel



GAZİANTEP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan
MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ, Ertuğrul Tolga Orhan
CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şeker, Mehmet Gökdağ
HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Mahmut Toğrul



GİRESUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Turhan Alçelik, Adem Tatlı
CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu
MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Orhan Erzurum



GÜMÜŞHANE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Kemalettin Aydın
MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Mustafa Canlı



HAKKARİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan


 

HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu


CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem
MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Adnan Şefik Çirkin



IĞDIR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman
MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: İsa Yaşar Tezel


 

ISPARTA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel
MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan
CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır

 

İSTANBUL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman, Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Marka Eseyan, Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç

 

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuy İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer AYata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Bihlun tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu
 

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, Uygar Suphi Aktan, Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Meral Akşener, Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem
 

HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya, Erdal Ataş, Turgut Öker, Filiz Kerestecioğlu, Sezai Temelli, Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün



İZMİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin


AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ


MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç


HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan

 

KAHRAMANMARAŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil
MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan



KARABÜK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Osman Kahveci
MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yalçın


 

KARAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker


 

KARS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Bilgen, Şafak Özanli
AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ: Mehmet Uçum



KASTAMONU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik
MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ: Emin Çınar



KAYSERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Ahmet DOğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalık


MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz
CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık



KIRIKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Kağan Köksal, Ramazan Can
MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ: Seyih Ahmet Göçer



KIRKLARELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Hamdi Irmak



KIRŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya
MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Cemil Yıldırım Türk

 


KİLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat
MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ: Mustafa Yün



KOCAELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı


CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı,Lütfü Türkkan


 

KONYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir


MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen
CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt



KÜTAHYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel
MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Alim Işık



MALATYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci
CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba


 

MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur
CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Zeynel Balkız


 

MARDİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu


 

MERSİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar,Aytuğ Atıcı
AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya
MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek, Ali Öz
HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Öz


 

MUĞLA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir
AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Hasan Kökten
MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan



MUŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek



NEVŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk
MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Varol



NİĞDE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen
MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Vedat Bayram



ORDU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, İhsan Şener
CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel



OSMANİYE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy
AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mucahit Durmuşoğlu



RİZE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak


 

SAKARYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşenur İslam, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci
MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba
CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç


 

SAMSUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt
CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin
MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta, Hüseyin Edis


 

SİİRT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Hatice Seviptekin
AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay


 

SİNOP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Cengiz Tokmak
CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz


 

SİVAS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun
MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Celal Dağgez
CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız



ŞANLIURFA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Nureddin Nebati, Mehmet Kasım Gülpınar, Seyit Eyyüpoğlu, Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Hamide Sürücü, Ahmet Eşref Fakıbaba
HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan, Leyla Güven, Ziya Çalışkan



ŞIRNAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez


 

TEKİRDAĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü
AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan
MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Belen


 

TOKAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Celil Göçer, Fatma Gaye Güler
MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Abdurrahman Başkan
CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Orhan Düzgün


 

TRABZON 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar
MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Koray Aydın
CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen


 

TUNCELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ: Alican Önlü, Edibe Şahin


 

UŞAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım
MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yılmaz

VAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Yurdusev Özsökmenler, Adem Özcaner, Tuğba Hezer, Selami Özyaşar, Remzi Özgökçe
AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Burhan Kayatürk


 

YALOVA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fikri Demirel
CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce


 

YOZGAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ: Abdülkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer
MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Sadir Durmaz


 

ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu
MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Zeki Çakan

Etiketler
  Editör: vandahaber   Kaynak: Editör
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER VAN HABER Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 13 9 2 2 36 14 29 +22
2 Galatasaray 13 8 2 3 23 10 27 +13
3 Adana Demirspor 13 6 1 6 24 14 24 +10
4 Konyaspor 14 6 2 6 16 9 24 +7
5 Başakşehir FK 13 7 3 3 19 15 24 +4
6 Kayserispor 14 7 5 2 20 15 23 +5
7 Trabzonspor 13 6 2 5 19 16 23 +3
8 Beşiktaş 13 6 3 4 26 18 22 +8
9 Alanyaspor 14 4 5 5 19 24 17 -5
10 Gaziantep FK 13 4 5 4 19 19 16 0
11 Antalyaspor 12 5 6 1 19 21 16 -2
12 Giresunspor 13 4 6 3 13 20 15 -7
13 Kasımpaşa 13 4 6 3 11 22 15 -11
14 Hatayspor 13 4 7 2 12 22 14 -10
15 Fatih Karagümrük 13 3 6 4 24 27 13 -3
16 MKE Ankaragücü 13 3 6 4 16 21 13 -5
17 Sivasspor 14 2 7 5 13 19 11 -6
18 İstanbulspor 13 2 9 2 12 26 8 -14
19 Ümraniyespor 13 1 8 4 15 24 7 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 16 11 1 4 24 9 37 +15
2 Samsunspor 15 7 2 6 25 13 27 +12
3 Keçiörengücü 15 7 3 5 26 19 26 +7
4 Çaykur Rizespor 14 6 1 7 21 10 25 +11
5 Pendikspor 14 7 3 4 20 9 25 +11
6 Bodrumspor 15 7 4 4 25 17 25 +8
7 Boluspor 15 7 4 4 15 13 25 +2
8 Manisa FK 15 6 3 6 22 20 24 +2
9 Bandırmaspor 15 6 3 6 19 19 24 0
10 Sakaryaspor 16 7 8 1 25 25 22 0
11 Altay 15 5 4 6 17 14 21 +3
12 Adanaspor 15 4 5 6 24 24 18 0
13 Göztepe 14 5 6 3 14 14 18 0
14 Tuzlaspor 15 4 7 4 17 21 16 -4
15 Erzurumspor FK 15 3 7 5 15 23 14 -8
16 Altınordu 15 3 9 3 14 27 12 -13
17 Yeni Malatyaspor 15 2 8 5 14 24 11 -10
18 Gençlerbirliği 15 1 10 4 14 29 7 -15
19 Denizlispor 15 1 11 3 10 31 6 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Kocaelispor 17 11 1 5 36 17 38 +19
2 Bucaspor 1928 17 10 2 5 28 10 35 +18
3 İskenderunspor A.Ş. 17 10 3 4 25 14 34 +11
4 Karacabey Belediye Spor 17 8 2 7 24 14 31 +10
5 1461 Trabzon FK 17 8 3 6 19 11 30 +8
6 Ankara Demirspor 17 7 4 6 23 10 27 +13
7 Serik Belediyespor 17 7 4 6 25 21 27 +4
8 Van Spor FK 17 7 4 6 20 17 27 +3
9 Zonguldak Kömürspor 17 8 6 3 20 21 27 -1
10 Kırklarelispor 17 6 4 7 18 14 25 +4
11 Fethiyespor 17 6 8 3 20 26 21 -6
12 Sarıyer 17 4 5 8 20 24 20 -4
13 Kastamonuspor 17 5 7 5 16 22 20 -6
14 Etimesgut Belediyespor 17 4 8 5 19 25 17 -6
15 Adıyaman FK 17 3 7 7 15 23 16 -8
16 Balıkesirspor 17 4 9 4 13 22 16 -9
17 Kırşehir FSK 17 2 7 8 14 21 14 -7
18 Uşak Spor 17 3 10 4 12 25 13 -13
19 Diyarbekir Spor 17 1 10 6 14 29 9 -15
20 Pazarspor 17 1 11 5 11 26 8 -15
Takım O G M B A Y P AV
1 Yeni Mersin İY 15 11 2 2 21 7 35 +14
2 52 Orduspor FK 15 9 3 3 24 14 30 +10
3 Karaköprü Belediyespor 15 8 2 5 18 6 29 +12
4 Karşıyaka 15 8 4 3 16 7 27 +9
5 Belediye Kütahyaspor 15 7 3 5 22 15 26 +7
6 Ağrı 1970 Spor 15 7 3 5 15 9 26 +6
7 Belediye Derincespor 15 7 3 5 18 15 26 +3
8 Nevşehir Belediyespor 15 5 4 6 19 17 21 +2
9 Hacettepe 1945 15 5 5 5 18 19 20 -1
10 Elazığspor 15 5 7 3 16 24 18 -8
11 1954 Kelkit Bld.Spor 15 3 4 8 12 14 17 -2
12 1922 Konyaspor 15 5 8 2 15 21 17 -6
13 Çatalcaspor 15 4 7 4 17 18 16 -1
14 Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü 15 4 8 3 11 18 15 -7
15 Şile Yıldızspor 15 2 5 8 13 15 14 -2
16 Yomraspor 15 2 8 5 10 17 11 -7
17 Edirnespor 15 3 11 1 11 23 10 -12
18 Eskişehirspor 15 2 10 3 16 33 9 -17
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/12/2022 Adana Demirspor vs Fatih Karagümrük
 25/12/2022 Antalyaspor vs MKE Ankaragücü
 25/12/2022 Galatasaray vs İstanbulspor
 25/12/2022 Gaziantep FK vs Beşiktaş
 25/12/2022 Hatayspor vs Giresunspor
 25/12/2022 Kasımpaşa vs Sivasspor
 25/12/2022 Konyaspor vs Alanyaspor
 25/12/2022 Trabzonspor vs Fenerbahçe
 25/12/2022 Ümraniyespor vs Başakşehir FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 05/12/2022 Çaykur Rizespor vs Pendikspor
 09/12/2022 Samsunspor vs Yeni Malatyaspor
 10/12/2022 Keçiörengücü vs Adanaspor
 10/12/2022 Tuzlaspor vs Çaykur Rizespor
 10/12/2022 Denizlispor vs Altay
 10/12/2022 Göztepe vs Manisa FK
 11/12/2022 Boluspor vs Bandırmaspor
 11/12/2022 Gençlerbirliği vs Erzurumspor FK
 11/12/2022 Altınordu vs Bodrumspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 10/12/2022 Etimesgut Belediyespor vs Kırşehir Futbol Spor Kulübü
 11/12/2022 İskenderunspor A.Ş. vs Bucaspor 1928
 11/12/2022 1461 Trabzon FK vs Fethiyespor
 11/12/2022 Adıyaman FK vs Pazarspor
 11/12/2022 Ankara Demirspor vs Kırklarelispor
 11/12/2022 Diyarbekir Spor vs Sarıyer
 11/12/2022 Karacabey Belediye Spor vs Serik Belediyespor
 11/12/2022 Kastamonuspor vs Kocaelispor
 11/12/2022 Van Spor FK vs Uşak Spor
 11/12/2022 Zonguldak Kömürspor vs Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 10/12/2022 Çatalcaspor vs Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü
 10/12/2022 52 Orduspor FK vs Yomraspor
 11/12/2022 Belediye Derincespor vs Hacettepe 1945
 11/12/2022 Belediye Kütahyaspor vs Karşıyaka
 11/12/2022 Edirnespor vs Ağrı 1970 Spor
 11/12/2022 Elazığspor vs Eskişehirspor
 11/12/2022 Nevşehir Belediyespor vs Karaköprü Belediyespor
 11/12/2022 Yeni Mersin İdman Yurdu vs 1954 Kelkit Bld.Spor
 11/12/2022 1922 Konyaspor vs Şile Yıldızspor
 11/12/2022 1922 Konyaspor - Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor ligde deplasmandaki son 7 maçında hiç kazanamadı  1922 Konyaspor yenilmez
 11/12/2022 Nevşehir Belediyespor - Karaköprü Belediyespor Nevşehir Belediyespor ligdeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Nevşehir Belediyespor yenilmez
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI