Farah Zeynep Abdullah’a İlyas Salman’dan destek

Yılmaz Güney’den “Sinemamızın kadın döven erkeği” diye bahseden Farah Zeynep Abdullah davalık oldu. Abdullah’ın sözlerine destek veren İlyas Salman, “Dürüst olalım, Yılmaz Güney’in şiddet eylemlerinin savunulacak tarafı yok” ifadelerini kullandı.

Farah Zeynep Abdullah’a İlyas Salman’dan destek
Yayınlama: 16.09.2023
A+
A-

Yılmaz Güney‘in ölüm yıl dönümü için paylaşım yapan Murahtan Mungan’a yorum yapan Farah Zeynep Abdullah “Sinemamızın en iyi yürüyen erkeği ve kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan diyelim” sözlerinden dolayı davalık oldu. Oyuncunun sözlerini destekleyen bir paylaşım yapan İlyas Salman ise ” Yılmaz Güney‘in şiddet eylemlerinin savunulacak tarafı yok” dedi.

“HAKİMİ VURMAK YOK AMA”

Güzide Pütün, ağabeyi Yılmaz Güney hakkında yorum yapan Abdullah’a “Bu değersiz sözler kimseye prim yaptırmaz. Yılmaz Güney kadınlara saygılı, gençlere önem veren biriydi” diyerek tepki gösterdi. Ailenin avukatı da yaptığı açıklamada yasal haklarını kullanacaklarını belirtti. “X” hesabından dava haberine de sessiz kalmayan oyuncu, “Hakimi vurmak yok ama” paylaşımını yaptı.

Yılmaz Güney'e yönelik sözlerinden dolayı davalık olan Farah Zeynep Abdullah'a İlyas Salman'dan destek
Yılmaz Güney’in ailesinin dava açmaya hazırlandığı Farah Zeynep Abdullah’tan çok konuşulacak “hakim” göndermesi
Kaynak : Haberler

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.