Eski Van Milletvekili Mustafa Bilici'ye yeni görev!

Siyasetin değişik kademlerinde görev yapan Van AK Parti eski milletvekili Mustafa Bilici'ye yeni görev! İşte bir dönem Van’da milletvekili olan ve AK Parti eski milletvekilliği yapan Mustafa Bilici’nin yapacağı yeni göveri…
 Tarih: 09-06-2021 18:00:00
Eski Van Milletvekili Mustafa Bilici'ye yeni görev!

Gelecek Partisi'nde görevinden istifa eden Neslihan Çevik'ten boşalan Genel Başkan Yardımcılığı koltuğuna Mustafa Bilici getirildi.

Gelecek Partisi'nde görevinden istifa eden Neslihan Çevik'ten boşalan AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Mustafa Bilici getirildi.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi olan ve çalışmalarını Genel Başkan Danışmanı sıfatıyla yürüten Mustafa Bilici, bugünkü Parti Yönetim Kurulu toplantısının ardından Ar-Ge'den sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

 

Mustafa Bilici kimdir?

Mustafa Bilici, 1 Ocak 1969'da Van Muradiye'de doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Kefser'dir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir; Atatürk Üniversitesi Muhasebe Bölümü ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi.

Serbest muhasebeci, mali müşavir olarak çalıştı. Mali danışmanlık yaptı. Van'da ilk yerel alışveriş merkezlerini kurdu. Sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptı.

İyi düzeyde Kürtçe, orta düzeyde İngilizce, Fransızca ve Farsça bilen Bilici, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

VANHAVADİS

  Editör: vandahaber   Kaynak: Editör
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER VAN HABER Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI