Deniz Seki’nin annesi Güler Seki yaşamını yitirdi

Başarılı şarkıcı Deniz Seki’nin uzun yıllardır beyin kanseriyle mücadele eden annesi Güler Seki hayatını kaybetti. Anne acısıyla yıkılan Seki’ye ünlü isimlerden taziye mesajı yağdı.

Deniz Seki’nin annesi Güler Seki yaşamını yitirdi
Yayınlama: 24.09.2023
A+
A-

Güçlü sesi ve şarkılarıyla kendine hayran bırakan Deniz Seki, bu akşam annesi Güler Seki’yi kaybetti. Güler Seki, uzun yıllardır beynindeki rahatsızla mücadele ediyordu.

YARIN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Daha önce beynindeki rahatsızlık nedeniyle 4 kez ameliyat olduğu bilinen Güler Seki, 2019 yılında yeniden yoğun bakıma kaldırılmıştı. Kanser atlatan ve sonrasında yatalak olan Seki, bu sabah hayatını kaybetti. Instagram’da yaptığı paylaşımla acı haberi duyuran Deniz Seki, “Annemizi, meleğimizi, Güler’imizi maalesef kaybettik. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı. Güler Seki, yarın ikindi namazına müteakip Göztepe Çemenzar Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki yaşamını yitirdi

ÜNLÜ İSİMLERDEN TAZİYE YORUMU GELDİ

Ünlü şarkıcının paylaşımına Sibel Arna, Betül Demir, Gökhan Tepe, Günay Karacaoğlu, Pınar Altuğ, Ebru Akel, Aşkın Nur Yengi, Demet Evgar, Burcu Kara, Özge Ulusoy ve Hatice gibi birçok ünlü isimden taziye yorumu geldi.

“BEYİN KANSERİNE YAKALANDI YATALAK OLDU”

Daha önce annesinin rahatsızlığıyla ilgili konuşan Deniz Seki, “Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bazen konuşabiliyor, ‘Ne olur bana kızım de anne’ diyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki yaşamını yitirdi

Kaynak : Haberler

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.