Babacan, esnafa böyle cevap verdi!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, iftar programı için gittiği Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde vatandaşlarla sohbet etti.
 Tarih: 01-05-2022 20:01:53
Babacan, esnafa böyle cevap verdi!

DEVA Partisi lideri Babacan, Şanlıurfa ziyaretinde kendisine dert yanıp "Sizden beklentimiz yüksek" diyen bir esnafa "Yeter ki seçimi alalım, gerisi kolay" şeklinde yanıt verdi.

Babacan, kendisine "TEDAŞ bugün köyümüzü bastı. Köyde iki fabrikamız var oradaki trafoları sökmek için geldiler ama halk sizin geleceğinizi söyleyince bırakıp gittiler. Sizin gelişinizin bile bize faydası oldu" diyen çiftçiye şunları söyledi:

"Bu sorunları çözersek biz çözeriz. Bu iş bilenlerle oluyor; iş bilen kalmadı oralarda ama biz biliyoruz. Petrolün fiyatı 20 dolardan 150 dolara çıkmış; biz enflasyonu tek haneye indirmişiz zamanında. 'Babacan sen bu işi nasıl yaptın' diye hiç sormuyorlar."

SEÇİMİ ALALIM GERİSİ KOLAY

Viranşehir esnafı Babacan’a, artan fiyatlardan da dert yandı. Babacan, "Milletin alım gücü yok. İnsanların aldığı para elektrik, kira, doğal gaza gidiyor. Devlete çalışıyoruz. Sizden beklentimiz yüksek" sözlerine "Yeter ki seçimi alalım, gerisi kolay" diye karşılık verdi.

karar

  Editör: Vandahaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI