Atlı Hakkari için büyük bir şans

Hakkari'nin genç Kanaat Önderlerinden Silehi aşiret reisi Mehmet Alayı Atlı Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin ile bir araya geldi.
 Tarih: 13-04-2021 18:53:19
Atlı Hakkari için büyük bir şans

Hakkari'nin genç Kanaat Önderlerinden Silehi aşiret reisi Mehmet Alayı Atlı, Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin ile bir araya gelerek çeşitli konular üzerinde istişarelerde bulundu.

Genç yaşında yaptığı toplumsal hizmetlerle tüm herkesin sevgisine mazhar olan Silehi aşiret reisi Mehmet Alayı Atlı, Van'ın Edremit ilçesinde Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin ile güncel konular ve işçi hakları konusunda fikir alış verişinde bulundu.

 

Toplantıda Sivil Toplum Kuruluşlarının faaliyetlerini çok önemsediğini belirten Kanaat Önderi Atlı " Hakkari ve bölge illerinde toplumsal çalışmalarımda STK'ların ne kadar önemli olduğunu tüm kesimlere anlattım. Toplumun aynası olan ve yapılacak hizmetlerde STK temsilcilerine büyük görevler düşüyor. Bu anlamda ülke genelinde büyük gayretlerle tüketici ve işçi hakları mücadelesi veren Tüketiciler Birliği Genel Başkanı sayın Mahmut Şahin'in fikirlerinden istifade etmek için bir araya geldik. Bu anlamlı toplantımıza katılan sayın başkana teşekkür ediyorum " dedi.

 

Silehi aşiret reisi Mehmet Alayı Atlı'ya yaptığı hizmetlerden dolayı hayran kaldığını ifade eden Başkan Şahin" Genç yaşında rağmen toplumsal barışlarda ve sosyal projelerde kalıcı hizmetlerde büyük emekleri olan Kanaat Önderi sayın Atlı Hakkari için büyük bir şanstır. Karşılıklı olarak yaptığımız fikir alış verişi ilerisi için inşallah faydalı olur" ifadelerini kullandı.

  Editör: Vandahaber   Kaynak: İHA
  YORUMLAR 1 Yorum YORUM YAP
Behçet özer 13-04-2021 19:59:00

Hakkarimizin her zaman sizn gibi önderlere ihtiyacı var dir.sizn varlığınız bu memleket için cok önemli

  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI